حکم مجازات برای تمامی افرادی که کشمش پلویی قوچان برداشت می کنند

نصف فنجان کشمش پلویی قوچان ۳٫۳ گرم فیبر منبع معتبر یا تقریباً ۱۰ تا ۲۴ درصد از نیاز روزانه شما را به شما می دهد، بسته به سن و جنس شما. فیبر با نرم شدن و افزایش وزن و اندازه مدفوع به هضم شما کمک می کند. مدفوع حجیم تر راحت تر دفع می شود و می تواند به جلوگیری از یبوست کمک کند.

فیبر همچنین به سیر ماندن شما برای مدت طولانی تری کمک می کند زیرا تخلیه معده شما را کند می کند. اگر در تلاش برای کاهش وزن هستید، خوردن غذاهای فیبردار ممکن است کمک کند. فیبر همچنین در سطح کلسترول نقش دارد. فیبر رژیمی به کاهش سطح کلسترول “بد” نوع لیپوپروتئین با چگالی کم (LDL) معروف است.

کشمش منبع خوبی از آهن است. نصف فنجان کشمش حاوی ۱٫۳ میلی گرم آهن است. این حدود ۷ درصد از مقدار توصیه شده روزانه منبع مورداعتماد برای اکثر زنان بالغ و ۱۶ درصد برای مردان بالغ است. آهن برای ساخت گلبول های قرمز خون و کمک به حمل اکسیژن به سلول های بدن شما مهم است. برای جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن، باید آهن کافی بخورید.

کشمش در هر وعده ۱/۲ فنجان حدود ۴۵ میلی گرم کلسیم دارد. این به حدود ۴ درصد از نیازهای روزانه شما تبدیل می شود. کلسیم برای استخوان ها و دندان های سالم و قوی ضروری است.

کشمش

یک مطالعه در سال ۲۰۰۹ اشاره کرد که کشمش حاوی مواد شیمیایی گیاهی است که می تواند دندان ها و لثه های سالم را تقویت کند. فیتوکمیکال‌های موجود در کشمش، از جمله اسید اولئانولیک، اسید لینولئیک و اسید لینولنیک، با باکتری‌های موجود در دهان که منجر به ایجاد حفره می‌شوند، مبارزه می‌کنند.

به عبارت دیگر، خوردن کشمش به جای خوراکی های شیرین می تواند لبخند شما را سالم نگه دارد.

کشمش را می توان مستقیماً از جعبه میل کرد یا می توان آن را در انواع ظروف ریخت. از صبحانه گرفته تا دسر و شام خوش طعم، امکانات بی شماری وجود دارد. در اینجا چند ایده در مورد اینکه چگونه کشمش بیشتری را در رژیم غذایی خود بگنجانید آورده شده است:

کشمش تقریباً به هر نوع پخش شیرینی طعم عالی می بخشد. اگر تمایل دارید چیز جدیدی را امتحان کنید، این کره کشمش دارچینی را امتحان کنید. اگر بادام هندی مورد علاقه شما نیست، می توانید آجیل دیگری را جایگزین کنید.